17 lutego, 2013

Śniadanie+ II śniadanie+ obiad 17.02.13

Tak jak pisałam dzisiejszy dzień był poświęcony nauce do jutrzejszego sprawdzianu z biologii i kartkówce z WOS'u. Właśnie skończyłam pisać pracę domową na polski i od razu pobiegłam do laptopa, żeby dodać nowego posta ;) Będą się w nim znajdować zdjęcia i informacje na temat śniadania, II śniadania i obiadu z dzisiejszego dnia. Kolacja będzie potem, w oddzielnym poście. Jako, że II śniadanie jadłam o 13, a obiad dopiero o 18, o 17 wymiękłam i zjadłam bułkę. Cóż trzeba żyć dalej ;D A teraz zdjęcia:

Śniadanie:
Placki pełnoziarniste z cynamonem i jabłkami, polane z 'miksturą' jabłkową z dodatkiem ricotty, udekorowane dwoma kawałkami jabłka i łyżeczką ricotty.
II śniadanie:
Malutkie kanapeczki z ogórkiem i sałatą+ 1/4 dużego opakowania serka wiejskiego.
Obiad:
Makaron z warzywami i piersią z kurczaka.

Niebawem ukażą się jakieś pierwsze przepisy. Są na prawdę bardzo proste, rzekłabym banalne. Większość i tak robię na podstawie przepisów z innych blogów lub po prostu z gazet albo internetu ;) W tym tygodniu dodam również informacje na temat kilku wybranych produktów, tak jak to było w przypadku kaszy manny. Jadłospisy będę kontynuowała ;) Czeka mnie ciężki tydzień z masą sprawdzianów, czy też pozornie prostych kartkówek. Bez ćwiczeń będzie ciężko o motywację i zapał choćby do nauki. W następnym poście, który dodam jeszcze dzisiaj ukażą się moje 'postanowienia' na najbliższy czas. Na jaki? Jeszcze nie wiem. Wszystko będzie pisane spontanicznie, podczas ładowania zdjęć.
Tymczasem życzę spokojnego wieczoru ;) Co u Was słychać? Macie może jakieś prośby o dodanie konkretnych produktów do serii "informacje o.."? Jestem otwarta na propozycje ;)
2 komentarze:

  1. Gratuluje samozaparcia, też muszę w końcu zacząć dietę ''cud''. A tak między nami nie mogę doczekać się kiedy będziesz dawała przepisy do takich dietetycznych dań. Pozdrawiam. http://becauseibeliveinmyself.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Przepisy dodam jak będę miała dłuższą chwilę. Bardzo możliwe, że w tym tygodniu. Napisałabym nawet, że na 99%, ale nie chcę obiecywać, a potem się okaże, że takiej 'chwili' nie było. Oczywiście postaram się dodać je jak najszybciej. Również pozdrawiam ;)

      Usuń

Wszystkie opinie i uwagi są dla mnie na wagę złota. Staram się dzięki nim wzbogacić zawartość bloga, jak i uzupełnić o brakujące elementy. Dlatego proszę Cię o szczere komentarze, gdyż tylko one pozwolą mi poprawić jakość strony i wpisów. Proszę również o nie wklejanie linku do Twojego bloga i nie spamowanie. Jeśli będę miała chwilę na pewno do Ciebie zajrzę. Życzę mile spędzonego czasu na moim blogu :)