22 lutego, 2013

Nominacja do Liebster Award

Witam Was w jakże pochmurny piątek. Post jest pisany spontanicznie pod wpływem radości, zaskoczenia i ekscytacji. Przed chwilą przeczytałam komentarz do jednego z postów i dowiedziałam się, że zostałam nominowana do Liebster Award przez Funkę (klik). Jestem pozytywnie zaskoczona bo na prawdę się nie spodziewałam, że po tygodniu prowadzenia najzwyklejszego bloga, jednego z milionów będę miała szansę brać udział w czymś takim :) Na samą myśl kąciki ust idą do góry :) Nie mogę przestać się uśmiechać :) Nie miałam pojęcia, że tak pozornie mała rzecz może sprawić tyle radości. Już nawet nie mówiąc o tym tagu, tylko o tym ile pozytywnych opinii czytam na temat mojego bloga. Nie bardzo jeszcze wiem na czym to wszystko polega, ogólnie całość. Potrzebuję chwili na uspokojenie się i przemyślenie wszystkiego jeszcze kilka razy, aż w końcu to ogarnę ;) Teraz wiadomości o tejże rywalizacji ( zapożyczone od Funki, mam nadzieję, że nie będzie miała za złe ;) )
Nominacja do Liebster Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za 'dobrze wykonaną robotę'. Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz je o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie można nominować bloga, który Cię nominował. Pytania, na które mam odpowiedzieć:

1. Czy chcesz by twój blog zdobył wielką sławę? 
-Nie od razu tak wielką, ale chciałabym dotrzeć do jak największej liczby blogowiczów i nie tylko.
2. Jak często piszesz posty?
-Do tej pory codziennie. Bardzo możliwe, że będę pisała posty co dwa, trzy dni, jednak staram się robić to jak najczęściej by móc 'karmić' czytelników moja wiedzą ;)
3. Jakie masz hobby?
-Na pewno gotowanie. Kocham gotować i eksperymentować w kuchni. Wielbię nad życie również jazdę na rolkach, jednak uznałabym to bardziej za pasję, niż hobby. Jeżdżę od ok. 6-7 lat.
4. Czy jesteś skrytą osobą czy wręcz odwrotnie? 
-Wcześniej dosłownie byłam duszą towarzystwa, ale teraz się to zmieniło. Na co dzień jestem raczej cicha, ale przy bliższych osobach zamieniam się w maszynę do gadania.
5. Co zrobisz jeśli ktoś włamie Ci się na konto?
-Zależy jakie konto. Jeśli chodzi o bloga to..hm..pewnie założyłabym nowego, ale oczywiście dodałabym jeszcze post z linkiem do niego. Jeśli jednak chodzi o konto np. na fb to zmieniłabym hasło.
6. O czym na pewno byś nie pisał/a bloga?
-Trudne pytanie, myślę jednak, że coś w kierunku filmów sc-fi lub motoryzacji.
7. Smutek czy szczęście? 
-Zależnie od humoru, ale częściej szczęście.
8. Włosy proste czy kręcone? 
-Lubię wszystkie włosy. Ja mam falowane.
9. Lubisz Justina B tudzież 1D? 
-Nie słucham żadnego z wymienionych, ale jednocześnie są mi neutralni. Nie 'hejtuję' jak spora część internetowców( pozdrawiam ;) ).
10. Pies czy kot? A może rybka?
-Kocham wszystkie zwierzęta i na prawdę trudno byłoby mi wybrać to jedno jedyne. I psy i koty u mnie są na tym samym miejscu. I to i to ma swoje plusy i minusy. Najbardziej jednak chciałabym mieć kota i chomika. Trochę złe połączenie ;)
11. Wolisz prysznic czy wannę ? 
-Chyba wannę. Można leżeć w gorącej wodzie do woli ;)

Nominowani przeze mnie:
 1. http://chocoo-lady.blogspot.com/
 2. http://mojesniadania.blogspot.com/
 3. http://aszantik.blogspot.com/
 4. http://maniaczylijakprobojebycsoba.blogspot.com/?m=1
 5. http://ppatafian.blogspot.com/
 6. http://fit---fitness.blogspot.com/
Na razie mam niestety tylko tyle możliwości. Postaram się dodać kolejne na listę w jak najszybszym czasie. Inne blogi, na które wchodzę regularnie albo były już nominowane albo są już baaardzo znane. Tutaj też jest kilka, o których wie większa liczba osób, ale myślę, że może wiedzieć o nich jeszcze więcej osób.

Moje pytania dla nominowanych:
 1. Co Cię skłoniło do prowadzenia bloga?
 2. Co masz na celu prowadząc bloga?
 3. Jak rodzina, znajomi i przyjaciele zareagowali na to, że prowadzisz bloga?
 4. Czemu prowadzisz bloga akurat o takiej tematyce?
 5. Jakie masz zainteresowania?
 6. Masz jakieś pasje? Jeśli tak to jakie?
 7. Jak starasz się wypromować swojego bloga?
 8. Uważasz, że Twój blog jest ciekawy?
 9. Ile średnio postów piszesz w ciągu tygodnia?
 10. Wolisz mieszkanie w bloku czy własny dom?
 11. Jaka jest Twoja ulubiona pora roku?
Mam nadzieję, że pytania nie są za bardzo skomplikowane i z łatwością będziecie mogli na nie odpowiedzieć. Życzę powodzenia ;)  Idę również na poszukiwania blogów, które mogłabym dodać na tę listę. Do przeczytania ;D 

1 komentarz:

 1. Ekhem! No ja również jestem bardzo mile zaskoczona, że nominowałaś mojego bloga - ppatafian.blogspot.com ! :) Na pytania odpowiadam.


  Co Cię skłoniło do prowadzenia bloga?
  Dokładnie nie pamiętam, to było na początku wakacji i to był taki niezaplanowany wakacyjny wybryk, który okazał się najlepszym większym projektem jaki w życiu zrobiłam. ;)
  Co masz na celu prowadząc bloga?
  Chcę aby dziewczyny odwiedzające bloga zostały nieco natchnione, czy zainspirowane tym co piszę. Z racji, ze dodaje posty o równej tematyce, zarówno modowej jak i dekoracyjnej możecie podglądać mnie i wykorzystywać to w swoim życiu. ;)
  Jak rodzina, znajomi i przyjaciele zareagowali na to, że prowadzisz bloga?
  Na początku to było zdziwienie i zaskoczenie, ale pozytywne, teraz przyjaciele odwiedzają mojego bloga, a nawet pomagają mi, co można zobaczyć w dwóch ostatnich postach, w których pokazuję przerobione ciuchy. ;)
  Czemu prowadzisz bloga akurat o takiej tematyce?
  Ponieważ sama mam takie zainteresowania i jeśli odwiedzam jakieś blogi, lub coś w tym stylu, to są to włąśnie takie podobne do mojego. ;)
  Jakie masz zainteresowania?
  Głównie moją pasją jest sport, od zawsze. Największe zainteresowanie wykazuje do siatkówki i do lekkoatletyki, nie przegapiłam żadnej olimpiady, byłam nawet na meczu na mistrzostwach świata w siatkówce. Oprócz tego kocham grać na gitarze i śpiewać, oraz wszystko inne związane z muzyką, notabene wywodzę się z bardzo muzycznej rodziny. Lubię też czytać i pisać, bo prawdę mówiąc mam umysł raczej humanistyczny, czyli ogólnie interesuję się sztuką.
  Masz jakieś pasje? Jeśli tak to jakie?
  Jeśli można to nazwać pasją, to jest to zmienianie otoczenia. Mój pokój przeszedł tysiąc metamorfoz. Lubię dekorować pomieszczenia, przestawiać meble, kupować dodatki.
  Jak starasz się wypromować swojego bloga?
  Raczej go nie promuję. Kiedy zaczynałam to wrzucałam linka tu i tam, a kiedy już parę osób go odwiedziło, to oni już zostali i przychodzą do tej pory ;)
  Uważasz, że Twój blog jest ciekawy?
  Myślę, ze tak, dla osób, które podzielają moje inspiracje.
  Ile średnio postów piszesz w ciągu tygodnia?
  Kiedyś pisałam bardzo często, teraz nie mam czasu dosłownie na nic. Ale zawsze przynajmniej 1 post tygodniowo na pewno jest ;)
  Wolisz mieszkanie w bloku czy własny dom?
  Własny dom bez dwóch zdań ;)
  Jaka jest Twoja ulubiona pora roku?
  Różnie. Kiedyś kochałam wiosnę i lato, a nienawidziłam zimy. Teraz uwielbiam zimę, za to nie przepadam za latem, bo mam celtycką urodę i słońce źle wpływa na moją skórę. Ostatecznie pozostaję przy wiośnie ;)

  OdpowiedzUsuń

Wszystkie opinie i uwagi są dla mnie na wagę złota. Staram się dzięki nim wzbogacić zawartość bloga, jak i uzupełnić o brakujące elementy. Dlatego proszę Cię o szczere komentarze, gdyż tylko one pozwolą mi poprawić jakość strony i wpisów. Proszę również o nie wklejanie linku do Twojego bloga i nie spamowanie. Jeśli będę miała chwilę na pewno do Ciebie zajrzę. Życzę mile spędzonego czasu na moim blogu :)