13 września, 2013

Aqua detox 14 dni

Witam :)
Dzisiaj chciałabym Was zachęcić do akcji Aqua detox 14 dni stworzoną przez fitness mamy, w której ja już biorę udział. Akcja wydaje się naprawdę świetna. Aqua detox ma na celu zachęcić nas do picia wody i przekonać jak bardzo ważna jest odpowiednia jej ilość w ciągu każdego dnia.

Od 13.09 (dzisiaj) do 19.09 są wysyłane na e-mail'e notatniki, w których wszystko jest dokładnie opisane oraz znajduje się miejsce na nasze wrażenia i efekty. Należy go wydrukować w formacie A4, a następnie zszyć zszywaczem. Całe wydarzenie rozpoczyna się 20.09. Po tym czasie wiadomości przestają być wysyłane i nie będzie już możliwości wzięcia udziału. Aby otrzymać zestaw kart najpierw trzeba polubić kilka stron na facebook'u, ale uważam, że strony są godne uwagi i na pewno nie będziecie żałować :) Więcej o akcji znajdziecie tutaj. Po zakończeniu, jak zwykle opiszę jak sobie radziłam, co się zmieniło i czy cieszę się z osiągniętych wyników.

Jeżeli macie jakieś pytania to piszcie w komentarzach, a postaram się na nie odpowiedzieć. Myślę jednak, że wszystkie istotne informacje przeczytacie w podanym wyżej linku. Koniecznie dajcie znać o udziale! Jeszcze raz naprawdę zachęcam. Na pewno warto :) Powodzenia!

8 komentarzy:

 1. Chyba największy problem miałabym z wyrzuceniem kawy...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rzeczywiście jest podane, by na ten czas odstawić kawę, ale myślę, że warto chociaż spróbować. Zawsze można przerwać akcję, ale nigdy nie wiadomo, jaki sukces czeka za rogiem :)

   Usuń
 2. ciekawa akcja chyba się do niej przyłącze:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Interesująca akcja. Tak patrzę i patrzę na ten twój blog i sobie myślę - "Boże jaka młodziutka dziewczyna" :D Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawy blog i akcja:)
  Ja osobiście jakiś czas temu przestawiłam się na wodę i herbaty ziołowe i to jedna z lepszych decyzji:))

  Pozdrawiam:) Dodaje do obserwowanych, bo czuję, że będę częściej zaglądać:)
  Zapraszam w wolnej chwili do mnie:)

  Jola

  OdpowiedzUsuń

Wszystkie opinie i uwagi są dla mnie na wagę złota. Staram się dzięki nim wzbogacić zawartość bloga, jak i uzupełnić o brakujące elementy. Dlatego proszę Cię o szczere komentarze, gdyż tylko one pozwolą mi poprawić jakość strony i wpisów. Proszę również o nie wklejanie linku do Twojego bloga i nie spamowanie. Jeśli będę miała chwilę na pewno do Ciebie zajrzę. Życzę mile spędzonego czasu na moim blogu :)