22 kwietnia, 2014

Co Warszawa szykuje dla nas w tym tygodniu?

Witajcie! :)
Od razu po świętach Warszawa przyszykowała dla swoich mieszkańców kilka świetnych atrakcji. Jeżeli mieszkacie w obrębie lub pobliżu stolice gorąco polecam i zachęcam do udziału. Mianowicie:

1. 27 kwietnia (niedziela) Pola Mokotowskie czekają na wszystkich, którzy lubią dbać o środowisko i chcą pomóc naszemu klimatowi :) To już kolejne obchody Dnia Ziemi, podczas których zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny można wymienić na sadzonki roślin. Z tego co pamiętam z ostatnich lat do odebrania są kwiaty, zioła i krzewy. Inicjatywa jest naprawdę bardzo interesująca i osobiście będę brała w niej udział chyba już 4 czy nawet 5 raz. Wstęp i wymiana jest całkowicie za darmo, a oprócz tego można wziąć udział w przygotowanych konkursach (dla młodszej części przyjęcia) oraz odwiedzić wiele innych stanowisk. W kwietniu 2014 Gumtree obchodzi 10 lat istnienia w Polsce i z tej okazji będzie można się poczęstować tortem oraz otrzymać gadżety z logiem firmy. Więcej można przeczytać tutaj lub tutaj.
źródło


2. 24 kwietnia odbędzie się kolejna edycja NihgtSkating, podczas którego tysiące rolkarzy z okolic Warszawy przejadą jej głównymi ulicami. Osobiście jeszcze nie brałam w tym udziału, bo cały czas coś przeszkadzało. Teraz w końcu mam możliwość i jak najbardziej się wybieram :) Przejazd zaczyna się o 20:30, a kończy ok. 23. Gorąco, gorąco polecam i zachęcam do udziału! Nie zapomnijcie zapoznać się z regulaminem :) Dokładniejsze informacje znajdują się tutaj
źródło

3. Jeżeli chcielibyście się wybrać na NightSkating, ale wcześniej musicie troszkę poćwiczyć dzisiaj (22 kwietnia) na Stadionie Narodowym odbędą się warsztaty, podczas których będzie można nauczyć się płynnie poruszać się na rolkach, hamować oraz kilku ciekawych trików. Całość zaczyna się o 18. Ja się nie wybieram, gdyż jazdę mam opanowaną bardzo dobrze, że pozwolę sobie tak skromnie napisać, a poza tym ciężko u mnie z dojazdem. Was nie mniej zachęcam do udziału. Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj.
źródło

Oprócz tych ww., główną 'atrakcją' tego tygodnia są egzaminy gimnazjalne, w których także biorę udział. Co prawda są organizowane nie tylko w Warszawie, ale jednak do udziału w nich nie muszę zachęcać :)


Mam nadzieję, że ktoś z Was skorzysta i może się nawet spotkamy.
Tymczasem życzę Wam słonecznego dnia i przyjemnego tygodnia :)


2 komentarze:

  1. Na rolkach jeździłam, jak byłam mała, teraz pewnie już bym nie umiała ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Niestety to nie moje okolice :(

    OdpowiedzUsuń

Wszystkie opinie i uwagi są dla mnie na wagę złota. Staram się dzięki nim wzbogacić zawartość bloga, jak i uzupełnić o brakujące elementy. Dlatego proszę Cię o szczere komentarze, gdyż tylko one pozwolą mi poprawić jakość strony i wpisów. Proszę również o nie wklejanie linku do Twojego bloga i nie spamowanie. Jeśli będę miała chwilę na pewno do Ciebie zajrzę. Życzę mile spędzonego czasu na moim blogu :)