10 czerwca, 2013

Jak pisałam, tak robię

Heej, witam Was! :)
Tak, jak obiecałam, tak czynię. Mam na myśli posty, oczywiście. Nie wiem czy zauważyliście, ale ten blog z takiego 'dietetycznego', stał się blogiem 'ogólnym'. Piszę na nim recenzje, dodaję DIY, ale temat, który z założenia miał być głównym tematem został gdzieś zapomniany daleko w tyle. Nie chcę zmieniać tematyki, ale postanowiłam, że będę pisała o tym, na co konkretnie mam ochotę, nie rezygnując z żadnej z kategorii. Tak, więc dalej będzie o włosach, o próbkach, o konkursach, o diecie, o ćwiczeniach i ogólnie o wszystkim co będę chciała ja i Wy :)

Jak pisałam w poprzednim wpisie, po tygodniowej nieobecności czekały na mnie paczuszki, a w nich lakier do paznokci oraz gadżety z PiS'u. Tak się prezentują moje niespodzianki:

Lakier marki Bell, odcień nude. Wygrałam go w konkursie portalu Prekursorki.pl na facebook'u. Jak widać na zdjęciu kolor naprawdę jest identyczny, jak moja skóra. Mimo, że aparat nie oddał do końca jego prawdziwej barwy i tak mi się ona podoba. Jednak! Żeby nie było tak świetnie jego konsystencja jest fatalna. Trudno jest rozprowadzić równomiernie, a po chwili całość spływa na jeden bok. Więcej opiszę w recenzji :)


W drugiej kopercie były: długopis, breloczek z żetonem do wózka, notes oraz smycz na klucze. Wystarczyło wysłać e-mail'a do korespondenta z partii PiS :)

Jeżeli chodzi o przesyłki to byłoby na tyle, a teraz pokażę Wam, jak dla mnie, nowości w sprawie ćwiczeń. Ostatnio zrobiłam kilka (czyt. 2 lub 3) treningi, ale tym razem nie z Ewcią, a z Mel b. Dla mnie zupełnie co innego, ale dla większości z Was jest to coś, co poznaliście już dosyć dawno. Ćwiczenia przyjemne. Robiło mi się całkiem lekko, ale mimo to, przy niektórych miałam małe przerwy, bo już nie dawałam rady. Trochę mi się chyba kondycja popsuła, ale będziemy 'naprawiać' :) Oto mój mały zestaw:
1. Rozgrzewka:

2. Nogi: 
3. Brzuch: 
4. Cardio: 
5. Rozciąganie: 

Całość trwa ok. 50 minut, co może stanowić przeciętny trening. Najtrudniejszą częścią dla mnie był brzuch, natomiast do gustu najbardziej przypadły mi ćwiczenia na nogi, gdzie należy użyć krzesła. Tak, jak pisałam bardzo fajnie się je wykonuje i naprawdę polecam :)

Ćwiczyłyście z Mel? Lubicie te treningi? Kto 'gości' u Was najczęściej? Z chęcią wypróbuję nowe propozycje :] Pozdrawiam, słonecznego dnia, bo to akurat się przyda :D

3 komentarze:

 1. Fajny fajny blog, lakier fajny ;)
  Heh, ja niestety nie ćwicze , jedynie co to na wuefie :)
  Wpadaj i kometuj moje

  http://opo-corka-lowcy.blogspot.com/

  http://stwierdzamszalbo1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzisiaj zaczęłam ćwiczenia z Chodakowską..Zobaczymy ile wytrzymam.

  OdpowiedzUsuń

Wszystkie opinie i uwagi są dla mnie na wagę złota. Staram się dzięki nim wzbogacić zawartość bloga, jak i uzupełnić o brakujące elementy. Dlatego proszę Cię o szczere komentarze, gdyż tylko one pozwolą mi poprawić jakość strony i wpisów. Proszę również o nie wklejanie linku do Twojego bloga i nie spamowanie. Jeśli będę miała chwilę na pewno do Ciebie zajrzę. Życzę mile spędzonego czasu na moim blogu :)